Zowie U2, langaton pelihiiri
Zowie U2, langaton pelihiiri osastosta Langattomat hiiret nyt edullisimmin kaupasta Maxgaming.fi hintaan 144,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ZOWIE by BenQ U2 Langaton Pelihiiri - Musta (DEMO)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 3 päivää | 144,90 € | 150,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ZOWIE by BenQ U2 Langaton Pelihiiri - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 3 päivää | 149,90 € | 155,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BenQ Zowie U2 -langaton pelihiiriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 156,90 € | 161,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BenQ ZOWIE U2 - Hiiri - 5 painiketta - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 193,20 € | 193,20 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 150,80 €
144,90 €
Toimitusaika 2 - 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 155,80 €
149,90 €
156,90 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 193,20 €
193,20 €
Zowie U2, langaton pelihiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Zowie, Benq, Zowie Gear |
Yhteys | Langaton |
DPI | 3 200 |
Liitäntä | USB |
Ominaisuudet | |
Nappula | 5 lkm |
Rulla | On |
Valmistajan tuotesivu | https://zowie.benq.eu/en-eu/mouse/u2.html |
Mitat | |
Leveys | 65 mm |
Korkeus | 38 mm |
Syvyys | 124 mm |
Paino | 60 g |
Optinen | On |
EAN-koodi | 4718755092602 |
Hintakehitys
Korkein hinta
193,20 €
Keskihinta
161,23 €
Alin hinta
144,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.