Iittala Artik, aterinsarja, 24 osaa
Iittala Artik, aterinsarja, 24 osaa osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 289,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars Artik bestick presentförpackning 24 delarNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 289,90 € | 294,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Artik aterinsetti lahjapakkaus 24 osaa KirkasNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 345,89 € | 345,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Aterinsetti Artik lahjapakkauksessa, 24 osaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
399,00 € | 404,20 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 294,80 €
289,90 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 345,89 €
345,89 €
399,00 €
Iittala Artik, aterinsarja, 24 osaa
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Iittala, Fiskars |
EAN-koodi | 6428501458917, 6411923682022 |
Hintakehitys
Korkein hinta
399,00 €
Keskihinta
344,93 €
Alin hinta
289,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.