Multibrackets M VESA Gas Lift XL Single White HD, pöytäteline 15-49" näytölle, max 18 kg
Multibrackets M VESA Gas Lift XL Single White HD, pöytäteline 15-49" näytölle, max 18 kg osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 238,47 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Multibrackets m VESA Gas Lift XL SingleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 238,47 € | 238,47 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MULTIBRACKETS – M VESA GAS LIFT XL SINGLE WHITE HD (7350073737147)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 13.5.2024 | 259,75 € | 264,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Multibrackets M Vesa Gas Lift Xl SingleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 296,98 € | 302,97 € | Katso tuotetta ▸ |
238,47 €
Toimitusaika saatavilla 13.5.2024
Hinta toimituskuluineen 264,65 €
259,75 €
296,98 €
Multibrackets M VESA Gas Lift XL Single White HD, pöytäteline 15-49" näytölle, max 18 kg
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7350073737147 |
Valmistajan tuotesivu | https://products.multibrackets.com/en/desktop-display-mounts/vesa-gas-lift-arm/m-vesa-gas-lift-xl-single-white-hd |
VESA-kiinnitys | |
Mitat | 15-49" |
Maksimi kuorma | 18 kg |
Valmistaja | Multibrackets |
Hintakehitys
Korkein hinta
296,98 €
Keskihinta
265,07 €
Alin hinta
238,47 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.