Nedis MMNTDO100BK, pöytäteline kahdelle max 32" / 6 kg näytölle
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Nedis TVWM5350BK Full Motion, tv-seinäteline 32-70", max 40 kg
Nedis TVWM5850BK, moottoroitu tv-seinäteline 37-70", max 35 kg
Nedis SPMT4200BK, lattiajalusta Google Home -kaiuttimelle
Nedis TVSM5120GY Full Motion, tv-jalusta 37-75", max 40 kg
Nedis SPMT5760BK, lattiajalusta kaiuttimelle Sonos One / One SL / PLAY:1
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä AV-telineet ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Samankaltaisia tuotteita
-
Nedis TVWM5350BK Full Motion, tv-seinäteline 32-70", max 40 kg
-
Nedis TVWM5850BK, moottoroitu tv-seinäteline 37-70", max 35 kg
-
Nedis SPMT4200BK, lattiajalusta Google Home -kaiuttimelle
-
Nedis TVSM5120GY Full Motion, tv-jalusta 37-75", max 40 kg
-
Nedis SPMT5760BK, lattiajalusta kaiuttimelle Sonos One / One SL / PLAY:1
-
Nedis NBSTND100SI, säädettävä pöytäteline max 17" kannettavalle / tabletille
-
Nedis SPMT2900BK, yleismallinen kaiutinteline, max 10 kg
-
Nedis TVSM5100BK, tv-lattiajalusta 32-55"
-
Nedis SPMT2750BK, kaiutinjalustat
-
Nedis PJWM200BK, projektorin seinäteline
-
Nedis SPMT5600BK, seinäteline kaiuttimelle Sonos One SL / One / Play:1
-
Nedis MMNVSA100BK, asennussarja ei-VESA-yhteensopivalle näytölle, 13-27", max 8 kg
-
Nedis TVWM2070BK, tv-seinäteline 60-100", max 75 kg
-
Nedis TVSM7060BK, tv-lattiateline 50-65", max 35 kg
-
Nedis TVSM7060WT, tv-lattiateline 50-65", max 35 kg
-
Nedis TVWM2170BK, tv-seinäteline 60-100", max 75 kg
-
Nedis TVSM7250BK, tv-lattiateline 60-75", max 40 kg
-
Nedis TVSM7250WT, tv-lattiateline 60-75", max 40 kg
Katsotuimmat AV-telineet
-
alk. 25 €
Deltaco Office DELO-0305, säädettävä jalusta kannettavalle
-
alk. 48 €
Vogel's VLB200, kaiuttimen seinäkiinnikkeet 2 kpl
-
alk. 58 €
Deltaco Office ARM-0361, seinäteline kahdelle 17-32" / max 9 kg näytölle
-
alk. 30 €
Sonos Move, seinäkoukku kaiuttimelle
-
alk. 66 €
One For All Full-Motion WM4452, tv-seinäteline 32-65", max 50 kg
-
alk. 50 €
One For All WM4611, tv-seinäteline 32-84", max 100 kg
-
alk. 57 €
Twelve South Curve, pöytäteline MacBookille
-
alk. 68 €
Flexson, seinäteline Sonos Sub -kaiuttimelle
-
alk. 25 €
Laikaboss ST-01, säädettävä kaiutinalusta pöydälle, pari
-
alk. 149 €
Neomounts by NewStar DS70-450BL1, pöytäteline 17-42" / max 15 kg näytölle
-
alk. 80 €
Flexson FLXSARTV1021, tv-teline Sonos Arc -soundbarille
-
alk. 39 €
Deltaco Office ARM-0310, pöytäteline 17-32" / max 7 kg näytölle
-
alk. 50 €
Mozi Display Desk Mount -pöytäteline näytölle
-
alk. 45 €
Twelve South ParcSlope, pöytäteline MacBookille / iPadille
-
alk. 61 €
Samsung The Frame VG-SCFA43TKB/XC, kustomisoitava vaihtokehys 43" tv:lle
-
alk. 69 €
Genelec 8000-422, seinäteline kaiuttimille 6010A, 8020C, 8030B, G One, G Two, G Three, 4020B, 4030B
-
alk. 36 €
Prokord Laptop Stand Aluminium DUS-8, kannettavan pöytäteline
-
alk. 92 €
Arctic Z2-3D, pöytäteline kahdelle 13-27" / max 8 kg näytölle, USB-hubi
Nedis MMNTDO100BK, pöytäteline kahdelle max 32" / 6 kg näytölle
Ilmoita virheellisestä tiedostaArvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 25 €
Deltaco Office DELO-0305, säädettävä jalusta kannettavalle
-
alk. 48 €
Vogel's VLB200, kaiuttimen seinäkiinnikkeet 2 kpl
-
alk. 58 €
Deltaco Office ARM-0361, seinäteline kahdelle 17-32" / max 9 kg näytölle
-
alk. 30 €
Sonos Move, seinäkoukku kaiuttimelle
-
alk. 66 €
One For All Full-Motion WM4452, tv-seinäteline 32-65", max 50 kg
-
alk. 50 €
One For All WM4611, tv-seinäteline 32-84", max 100 kg
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/av-telineet/nedis-mmntdo100bk-poytateline-kahdelle-max-32-6-kg-naytolle/7963804
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.