ASUS ROG CROSSHAIR X670E HERO Emolevy - AMD X670E - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX
ASUS ROG CROSSHAIR X670E HERO Emolevy - AMD X670E - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX osastosta Emolevyt nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 349,70 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ASUS ROG CROSSHAIR X670E HERO AM5 ATX (90MB1BC0-M0EAY0)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 29.5.2024 | 349,70 € | 354,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus ROG CROSSHAIR X670E HERO ATX-emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 660 € | 665 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASUS ROG CROSSHAIR X670E HERO Emolevy - AMD X670 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 663 € | 663 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika saatavilla 29.5.2024
Hinta toimituskuluineen 354,60 €
349,70 €
660 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 663 €
663 €
ASUS ROG CROSSHAIR X670E HERO Emolevy - AMD X670E - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4711081862420 |
Valmistaja | Asus |
Hintakehitys
Korkein hinta
663 €
Keskihinta
558 €
Alin hinta
349,70 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.