Braun Silk-épil 9 9-961V SkinSpa Wet & Dry, epilaattori-ihonhoitolaite +12 lisäosaa
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Braun Silk-épil 3 3-170 Legs, epilaattori
Braun Silk-épil 9 9-870 SensoSmart, epilaattori + 7 lisäosaa
Braun FaceSpa 851V, kasvoepilaattor/i-harja
Braun FaceSpa Pro 913, kasvoepilaattor/i-harja
Braun Silk-expert Pro 5 PL5382, IPL-valoepilaattori
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Epilaattorit, trimmerit yms. ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Braun SkinSpa 79SPA refill, vaihtoharja
-
Braun Silk-épil 9 Flex 9-730 Rose Gold Wet & Dry, epilaattori
-
Braun Silk-expert Mini PL1014, IPL-valoepilaattori
-
Braun Silk-expert Pro 5 PL5159, IPL-valoepilaattori
-
Braun All In One Trimmer 5 MGK5410 9in1, monitoimitrimmeri
-
Braun Silk-expert Pro 5 PL5160, IPL-valoepilaattori
Katsotuimmat Epilaattorit, trimmerit yms.
-
alk. 129 €
Braun All in One Trimmer 7 MGK7491 17in1, monitoimitrimmeri
-
alk. 349 €
Philips BRI947 Lumea Prestige, IPL-valoepilaattori
-
alk. 59 €
Braun All in One Trimmer 5 MGK5440 10in1, monitoimitrimmeri
-
alk. 119 €
Braun Silk-épil 9 9-720 SensoSmart Wet & Dry, epilaattori
-
alk. 425 €
Braun Silk-expert Pro 5 PL5152, IPL-valoepilaattori
-
alk. 34 €
Remington EP7300 Smooth & Silky 3in,1 epilaattori
-
alk. 23 €
Braun Silk-épil 5 5-160 Wet & Dry, lady shaver
-
alk. 24 €
Remington NE7000 T-Series, tarkkuustrimmeri
-
alk. 59 €
Panasonic ER-CKN1 Multishape, parta- ja hiustrimmeri
-
alk. 490 €
Philips BRI955 Lumea 9000 Series, IPL-valoepilaattori
-
alk. 110 €
Philips Multigroom Series 9000 MG9540/15 13in1, monitoimitrimmeri
-
alk. 43 €
Beurer HL 36, ladyshaver
-
alk. 20 €
Braun Silk-épil FG 1106, bikinitrimmeri
-
alk. 83 €
Philips All-in-One Trimmer Series 7000 MG7940 15in1 Wet & Dry, monitoimitrimmeri
-
alk. 15 €
Flawless Finishing Deluxe Replacement Heads, tarkkuustrimmerin vaihtopäät 2 kpl
-
alk. 57 €
Flawless Brows, kulmakarvatrimmeri
-
alk. 200 €
Braun Silk-épil 9 Flex 9-020 3D Wet & Dry, epilaattori
-
alk. 69 €
Philips Bodygroom Series 7000 BG7025/15, vartalotrimmeri
Braun Silk-épil 9 9-961V SkinSpa Wet & Dry, epilaattori-ihonhoitolaite +12 lisäosaa
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Braun, Procter & Gamble |
EAN-koodi | 4210201180951, 4210201189053, 4210201193463, 4210201109150 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 129 €
Braun All in One Trimmer 7 MGK7491 17in1, monitoimitrimmeri
-
alk. 349 €
Philips BRI947 Lumea Prestige, IPL-valoepilaattori
-
alk. 59 €
Braun All in One Trimmer 5 MGK5440 10in1, monitoimitrimmeri
-
alk. 119 €
Braun Silk-épil 9 9-720 SensoSmart Wet & Dry, epilaattori
-
alk. 425 €
Braun Silk-expert Pro 5 PL5152, IPL-valoepilaattori
-
alk. 34 €
Remington EP7300 Smooth & Silky 3in,1 epilaattori
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/epilaattorit-trimmerit-yms/braun-silk-epil-9-9-961v-skinspa-wet-dry-epilaattori-ihonhoitolaite-plus-12-lisaosaa/5789354
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.