Philips BRI947 Lumea Prestige, IPL-valoepilaattori
Philips BRI947 Lumea Prestige, IPL-valoepilaattori osastosta Epilaattorit, trimmerit yms. nyt edullisimmin kaupasta Clas Ohlson Oy hintaan 549 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Philips IPL Karvanpoistolaite Lumea Prestige, BRI947/00Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 549 € | 549 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Lumea IPL 8000 Series - IPL-ihokarvanpoistolaite, jossa SenseIQ-tekniikka - BRI947/00Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 580 € | 580 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips BRI947/00 Lumea Prestige -IPLNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 630 € | 630 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips BRI947/00 Lumea Prestige -IPLNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 630 € | 635 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 549 €
549 €
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 580 €
580 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 630 €
630 €
Philips BRI947 Lumea Prestige, IPL-valoepilaattori
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Philips |
EAN-koodi | 8710103976165, 8710103982166, 8710103880806, 8720689016605 |
Hintakehitys
Korkein hinta
630 €
Keskihinta
597 €
Alin hinta
549 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.