Kensington K52888EU ErgoSoft Wrist Rest, hiirimatto
Kensington K52888EU ErgoSoft Wrist Rest, hiirimatto osastosta Hiirimatot nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 20,47 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kensington ErgoSoft rannetukiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 20,47 € | 27,46 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington Ergosoft Wrist Rest Mouse Pad BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 30,38 € | 36,37 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington ErgoSoft Mousepad with Wrist (K52888EU)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 35,15 € | 40,05 € | Katso tuotetta ▸ |
20,47 €
30,38 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 40,05 €
35,15 €
Kensington K52888EU ErgoSoft Wrist Rest, hiirimatto
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Kensington |
EAN-koodi | 5028252592765 |
Hintakehitys
Korkein hinta
35,15 €
Keskihinta
28,67 €
Alin hinta
20,47 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.