D-Link DGS-1210-28, 24-porttinen kytkin
D-Link DGS-1210-28, 24-porttinen kytkin osastosta Hubit ja kytkimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 180,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
D-Link DGS-1210-28 28-portin Gigabit Smart Managed -kytkinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 180,90 € | 180,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-link Web Smart Dgs-1210-28Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 181,04 € | 187,03 € | Katso tuotetta ▸ | ||
24 10/100/1000 Base-T portNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 225,90 € | 230,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-Link 24x 10/100/1000 Base-T ports with 4 x 1000Base-T /SFP portsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 246,90 € | 251,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-LINK – Verkkokytkin, Layer 2, 10/100/1000Mbps, 24xRJ45, 4xSFP, metalli, musta/hopea (DGS-1210-28)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 229,20 € | 234,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 180,90 €
180,90 €
181,04 €
225,90 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 251,80 €
246,90 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 234,10 €
229,20 €
D-Link DGS-1210-28, 24-porttinen kytkin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | D-Link |
Valmistajan tuotesivu | http://www.dlink.com/uk/en/business-solutions/switching/smart-switches/smart/dgs-1210-28-28-port-gigabit-smart-switch-including-4-combo-sfp-ports |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 24 kpl |
Nopeus | 10/100/1000 |
EAN-koodi | 0790069372971, 0790069467769, 5704174940388 |
Hintakehitys
Korkein hinta
246,90 €
Keskihinta
212,79 €
Alin hinta
180,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.