USB A naaras - micro USB B uros, kaapeli
USB A naaras - micro USB B uros, kaapeli osastosta Kaapelit ja adapterit nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 3,30 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
DELTACO – USB-sovitin A-tyyppi naaras - Micro B tyyppi uros, 0,2m, musta (USB-73)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 3,30 € | 8,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SANDBERG OTG Adapter MicroUSB M - USB F (440-64)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 10,90 € | 15,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DELTACO USB-sovitin A-tyyppi naaras - Micro B tyyppi uros, 0,2m, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 3,90 € | 8,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DELTACO USB-adapteri OTG A n - MicroB u, 20cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 7,95 € | 12,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DELTACO USB-adapteri OTG A n - MicroB u, 20cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 7,99 € | 12,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 8,20 €
3,30 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 15,80 €
10,90 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 8,80 €
3,90 €
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 12,45 €
7,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 12,89 €
7,99 €
USB A naaras - micro USB B uros, kaapeli
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7340004654230, 7340004674771, 7340004673125, 5705730440649 |
Valmistaja | Deltaco, Sandberg |
Hintakehitys
Korkein hinta
10,90 €
Keskihinta
6,81 €
Alin hinta
3,30 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.