OBH Nordica Seattle 7918, pour over -kahvikarahvi, 2 kuppia
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
OBH Nordica Blooming, kahvinkeitin
OBH Nordica DuoTech 7467, kahvinkeitin
OBH Nordica Timer Aroma 2330, kahvinkeitin
OBH Nordica Blooming Deluxe, kahvinkeitin
OBH Nordica Grind Aroma, kahvinkeitin
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kahvinkeittimet ▸
OBH Nordican Seattle pour over -karahvissa on tyhjiöeristetty kaksoisseinämä, mikä pitää juoman lämpimänä pitkään. Tilavuus 2 kupillista. Sopii OBH Nordican Seattle pour over kettle -vedenkeittimeen 7917. Suodatinkoko 101.
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
271,84 €
Singer Heavy Duty 4423, ompelukone
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
-
-6 %
66,99 €
Ryobi ONE+ R18AG-0 (5133001903) 18V, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
21,47 €
Logitech M240 Silent Bluetooth, langaton hiiri
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Kahvinkeittimet
-
alk. 15 €
Moccamaster lasikannu
-
alk. 12 €
Moccamaster Suodatinsuppilo
-
alk. 6,89 €
Moccamaster Kannun kansi
-
alk. 74 €
Bosch TKA8013, kahvinkeitin
-
alk. 69 €
Ariete 134204, kahvinkeitin
-
alk. 179 €
Moccamaster Cup-one, kahvinkeitin
-
alk. 8,95 €
Moccamaster Suodatinsuppilon kansi
-
alk. 49 €
Bosch TKA6A041, kahvinkeitin
-
alk. 699 €
Philips EP544450, kahviautomaatti
-
alk. 4,99 €
Nescafe Dolce Gusto, kahvikapselit 16 kpl
-
alk. 43 €
Melitta Aroma Boy, kahvinkeitin
-
alk. 30 €
Severin KA 4819, kahvinkeitin
-
alk. 150 €
Philips HD5416/00 Cafe Gourmet, kahvinkeitin
-
alk. 859 €
Melitta Barista T Smart, kahviautomaatti
-
alk. 189 €
Moccamaster Manual 53703, kahvinkeitin
-
alk. 30 €
Braun KF1100BK, kahvinkeitin
-
alk. 1249 €
Jura E8, kahviautomaatti
-
alk. 340 €
Delonghi Magnifica S, kahvinkeitin
Vedenkeittimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 40 €
Russell Hobbs 26300-70, vedenkeitin
-
alk. 83 €
Emerio WK-122248, vedenkeitin
-
alk. 79 €
Alessi Plissé MDL06, vedenkeitin
-
alk. 119 €
Wilfa WSDK-2000S, vedenkeitin
-
alk. 28 €
Wilfa TK-1000, vedenkeitin
-
alk. 62 €
Bosch DesignLine TWK3P421, vedenkeitin
-
alk. 169 €
Smeg KLF04, vedenkeitin
-
alk. 50 €
Wilfa WKD-2200, vedenkeitin
-
alk. 89 €
Wilfa TM-1500S, teenkeitin
-
alk. 169 €
Smeg KLF03BLMEU, vedenkeitin
-
alk. 80 €
Severin DeLuxe Mini1l WK3473, vedenkeitin
-
alk. 179 €
Smeg KLF04BLEU, vedenkeitin
-
alk. 99 €
Eva Solo Nordic Kitchen 502740, vedenkeitin
-
alk. 129 €
Wilfa WSDK-2000B, vedenkeitin
-
alk. 179 €
Smeg KLF04WHEU, vedenkeitin
-
alk. 153 €
Smeg KLF03, vedenkeitin
-
alk. 42 €
Philips HD9350/90, vedenkeitin
-
alk. 55 €
Bodum Bistro 11451-913EURO, vedenkeitin
OBH Nordica Seattle 7918, pour over -kahvikarahvi, 2 kuppia
Ilmoita virheellisestä tiedostaOBH Nordican Seattle pour over -karahvissa on tyhjiöeristetty kaksoisseinämä, mikä pitää juoman lämpimänä pitkään. Tilavuus 2 kupillista. Sopii OBH Nordican Seattle pour over kettle -vedenkeittimeen 7917. Suodatinkoko 101.
EAN-koodi | 5708642079181 |
Valmistaja | OBH Nordica |
Valmistajan tuotesivu | https://www.obhnordica.fi/tuotteet/keittio/kahvinkeittimet/pour-over-carafe-seattle |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 15 €
Moccamaster lasikannu
-
alk. 12 €
Moccamaster Suodatinsuppilo
-
alk. 6,89 €
Moccamaster Kannun kansi
-
alk. 74 €
Bosch TKA8013, kahvinkeitin
-
alk. 69 €
Ariete 134204, kahvinkeitin
-
alk. 179 €
Moccamaster Cup-one, kahvinkeitin
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kahvinkeittimet/obh-nordica-seattle-7918-pour-over-kahvikarahvi-2-kuppia/7470169
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.