Kramer Dolev 5, Kaiutin
Kramer Dolev 5, Kaiutin osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 296,80 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
KRAMER DOLEV-5/WHITE PROFESSIONAL 2-WAY 5"" ACTIVE MONITOR ( 1 PC ) (60-000124)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 296,80 € | 301,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KRAMER DOLEV-5 PROFESSIONAL 2-WAY 5"" ACTIVE MONITOR ( 1 PC ) (60-000072)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 327,10 € | 332,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kramer Electronics Kramer Dolev 5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 301,70 € | 301,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kramer dolev-5 5.25 tuumainen aktiivikaiutin kaksisuuntainen 50w valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 kpl varastossa | 308,99 € | 316,98 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 301,70 €
296,80 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 332,00 €
327,10 €
301,70 €
Toimitusaika 1 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 316,98 €
308,99 €
Kramer Dolev 5, Kaiutin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Kramer |
Taajuusvaste | 55-20000 Hz |
Teho yhteensä | 50 W |
Herkkyys | 88 dB |
Valmistajan tuotesivu | http://www.kramerelectronics.com/products/model.asp?pid=2932 |
EAN-koodi | 7291063068820, 7291063077808 |
Hintakehitys
Korkein hinta
327,10 €
Keskihinta
308,65 €
Alin hinta
296,80 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.