Bosch Glass Drill Bit 6.4 mm
Bosch Glass Drill Bit 6.4 mm osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 19,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dremel Glass Drill Bit 6.4 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 19,99 € | 25,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dremel 663 Lasipora 6,4 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 22,40 € | 24,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pora lasia tai keraamisia laattoja varten Dremel 787; 6,4 mm; 1 kpl.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 26,00 € | 33,90 € | Katso tuotetta ▸ |
19,99 €
22,40 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 33,90 €
26,00 €
Bosch Glass Drill Bit 6.4 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8710364080397 |
Valmistaja | Bosch, Dremel |
Hintakehitys
Korkein hinta
26,00 €
Keskihinta
22,80 €
Alin hinta
19,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.