Dewalt DT20500-QZ Kulmaruuvauspää
Dewalt DT20500-QZ Kulmaruuvauspää osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 17,46 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DT20500-QZ kulma-adapteriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 17,46 € | 27,36 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DT20500 IMPACT RIGHT ANGLE ATTACHMENTNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 28,01 € | 35,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DT20500-QZ KulmaruuvauspääNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 35,00 € | 36,99 € | Katso tuotetta ▸ |
17,46 €
28,01 €
35,00 €
Dewalt DT20500-QZ Kulmaruuvauspää
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5054905283513 |
Valmistaja | Dewalt |
Hintakehitys
Korkein hinta
35,00 €
Keskihinta
26,82 €
Alin hinta
17,46 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.