Knipex Cobra, siirtoleukapihdit 125 mm
Knipex Cobra, siirtoleukapihdit 125 mm osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 25,71 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
KNIPEX Cobra®, Hightech-vesipumppupihditNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 25,71 € | 31,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Knipex Cobra 125 mm siirtoleukapihtiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
26,90 € | 31,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Yleispihdit 125 mm Cobra, KnipexNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 30,40 € | 35,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Putkipihdit 125 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-8 päivää | 32,90 € | 38,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
25,71 €
26,90 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 35,30 €
30,40 €
32,90 €
Knipex Cobra, siirtoleukapihdit 125 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4003773069935 |
Hintakehitys
Korkein hinta
32,90 €
Keskihinta
28,98 €
Alin hinta
25,71 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.