Makita, hylsyadapterit
Makita, hylsyadapterit osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 17,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita 1/4' hylsyadapteriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
17,90 € | 22,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita 1/4'-3/8' hylsyadapteriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
19,90 € | 24,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Adapteri Makta 1/4''X 1/4''Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 22,00 € | 29,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Adapteri Makita 1/4''X 3/8''Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 22,00 € | 29,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Adapteri Makita 1/4''X 1/2''Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 29,00 € | 36,90 € | Katso tuotetta ▸ |
22,00 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 29,90 €
22,00 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 36,90 €
29,00 €
Makita, hylsyadapterit
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
29,00 €
Keskihinta
22,16 €
Alin hinta
17,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.