Le Creuset Signature Pyöreä Pata 330cl, Musta
Le Creuset Signature Pyöreä Pata 330cl, Musta osastosta Kattilat, padat, paistinpannut ja vuoat nyt edullisimmin kaupasta Nordic Nest hintaan 228,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Le Creuset Le Creuset pyöreä pata 3,3 l BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 228,90 € | 228,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Le Creuset - Signature Valurautapata pyöreä 22 cm MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 242,49 € | 242,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Le Creuset Signature-pata, pyöreä 3,3 lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 289,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 228,90 €
228,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 242,49 €
242,49 €
289,00 €
Le Creuset Signature Pyöreä Pata 330cl, Musta
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Le Creuset |
EAN-koodi | 0024147262428 |
Hintakehitys
Korkein hinta
289,00 €
Keskihinta
253,46 €
Alin hinta
228,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.