Oras Optima 2734FG (6219102) 6V, keittiöhana pesukoneventtiilillä
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Oras Inspera 3035F (6219143), keittiöhana pesukoneventtiililä
Oras Safira 1038F (6219175), keittiöhana
Oras Inspera 3031F (6219145), keittiöhana pesukoneventtiilillä
Oras Optima 2733FG (6219101), keittiöhana
Oras Safira 1032F, keittiöhana ulosvedettävällä juoksuputkella
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Keittiöhanat ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Oras Inspera 3035F (6219143), keittiöhana pesukoneventtiililä
-
Oras Safira 1038F (6219175), keittiöhana
-
Oras Inspera 3031F (6219145), keittiöhana pesukoneventtiilillä
-
Oras Optima 2733FG (6219101), keittiöhana
-
Oras Safira 1032F, keittiöhana ulosvedettävällä juoksuputkella
-
Oras Vega 1832FG (6219155), keittiöhana ulosvedettävällä juoksuputkella
-
Oras Optima 2729F (6219129) 230/5V, keittiöhana pesukoneventtiilillä
-
Oras Optima 2739F (6219130) 6V, keittiöhana pesukoneventtiilillä
-
Oras Vega 1838FG-33 (6219176) musta, korkea keittiöhana
-
Oras Safira 1030FS (6219173), keittiöhana kääntyvällä juoksuputkella
-
Oras Inspera 3017F (6110235) 6V, kosketusvapaa korkea keittiöhana
-
Oras Optima 2728F (6219139) 230/5V, kosketusvapaa keittiöhana
-
Oras Vega 1825FG (6219152), keittiöhana pesukoneliitannällä
-
Oras Vega 1820FG (6219154), keittiöhana
-
Oras Vega 1838FG (6219148), korkea keittiöhana
-
Oras Vega 1820G (6219153), keittiöhana
-
Oras Safira 1057F (6219124), keittiöhana pesukoneliitännällä
-
Oras Optima 2720F (6219073) 3V, kosketusvapaa keittiöhana
Katsotuimmat Keittiöhanat
-
alk. 289 €
Oras Safira 1023F (6219114), keittiöhana mökille
-
alk. 174 €
Oras Safira 1035FS (6219174), keittiöhana pesukoneliitännällä
-
alk. 209 €
Oras Safira 1039F (6219127), keittiöhana pesukoneventtiilillä
-
alk. 9,99 €
Franke Twister pesualtaan puhdistusaine
-
alk. 449 €
Mora REXX K6 (707110), keittiöhana
-
alk. 195 €
Oras Optima 2733F (6219071), keittiöhana
-
alk. 148 €
GROHE Blue -suodatinpatruuna 600l, 40404001
-
alk. 34 €
Sisäänrakennettu nestesaippua-annostelija Mexen Cube, 320 ml, Chrome
-
alk. 17 €
Sisäänrakennettu nestesaippua-annostelija Aquasanita D-001.
-
alk. 27 €
Vyniojamas nuvarvÄ—jimo padÄ—kliukas Mexen, Black
-
alk. 26 €
Valutusastia Franke 112.0057.850
-
alk. 19 €
1080° kääntyvä hana
-
alk. 19 €
Letku Imtersa 25 cm Ruostumaton teräs AISI 304 EPDM Urospistoke 1/2"" - Pistorasia 3/4"" 25 cm
-
alk. 82 €
Integroitava nestesaippua-annostelija Franke Atlas Neo
-
alk. 29 €
Gustavsberg Nautic (GB41637267), keramiikkapatruuna
-
alk. 4,90 €
Vedensäästösuutin
-
alk. 699 €
Blanco Livia-S, keittiöhana
-
alk. 151 €
Damixa Clover Green 600700000, keittöhana
Oras Optima 2734FG (6219102) 6V, keittiöhana pesukoneventtiilillä
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6414150073168 |
Valmistaja | Oras |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 289 €
Oras Safira 1023F (6219114), keittiöhana mökille
-
alk. 174 €
Oras Safira 1035FS (6219174), keittiöhana pesukoneliitännällä
-
alk. 209 €
Oras Safira 1039F (6219127), keittiöhana pesukoneventtiilillä
-
alk. 9,99 €
Franke Twister pesualtaan puhdistusaine
-
alk. 449 €
Mora REXX K6 (707110), keittiöhana
-
alk. 195 €
Oras Optima 2733F (6219071), keittiöhana
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/keittiohanat/oras-optima-2734fg-6219102-6v-keittiohana-pesukoneventtiililla/8295575
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.