Tunturi Weight Bench WB60, painonnostopenkki
Tunturi Weight Bench WB60, painonnostopenkki osastosta Kuntokeskukset, penkit sekä painot nyt edullisimmin kaupasta Kuntokauppa hintaan 229,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tunturi WB60 MonitoimivinopenkkiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 229,00 € | 245,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tunturi WB60 -painonnostopenkkiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 249,99 € | 264,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tankopenkki Tunturi Olympic WB60Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yhteyttä | 295,00 € | 364,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tunturi WB60 -painonnostopenkkiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 299,99 € | 306,94 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Tunturi Fitness WB60 Olympic Weight Bench, Painonnostopenkki levytankotelineelläNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 10 päivää | 369,11 € | 379,01 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tunturi WB60 Olympic painonnostopenkkiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
399,00 € | 438,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 245,90 €
229,00 €
249,99 €
295,00 €
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 306,94 €
299,99 €
Toimitusaika 2 - 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 379,01 €
369,11 €
399,00 €
Tunturi Weight Bench WB60, painonnostopenkki
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistajan tuotesivu | https://www.tunturi.com/en/product/tunturi-weight-bench-wb60/ |
EAN-koodi | 8717842027943 |
Valmistaja | Tunturi |
Hintakehitys
Korkein hinta
399,00 €
Keskihinta
307,02 €
Alin hinta
229,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.