Apple Beats Powerbeats Pro, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
Apple Beats Powerbeats Pro, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 258,65 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kuulokkeet Beats Powerbeats Pro Totally Ivory MY5D2ZM/ANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yhteyttä | 258,65 € | 268,64 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kuulokkeet Beats Powerbeats Pro Totally Navy MY592ZM/ANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yhteyttä | 261,53 € | 271,52 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Powerbeats Pro Totally Wireless Earphones - NavyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 299,95 € | 304,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Apple Beats Powerbeats Pro - BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 360,17 € | 360,17 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika yhteyttä
Hinta toimituskuluineen 268,64 €
258,65 €
Toimitusaika yhteyttä
Hinta toimituskuluineen 271,52 €
261,53 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 304,85 €
299,95 €
360,17 €
Apple Beats Powerbeats Pro, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Apple, Beats, Beurer |
Kuulokkeet | |
Ovatko nappikuulokkeet | On |
Bluetooth | On |
Urheilukuulokkeet | On |
Langaton | On |
Kuulokemikrofoni | On |
Akku | |
Akun kesto (käyttöaika) | 9 h |
Akun tyyppi | Ladattava litiumioni |
EAN-koodi | 0190199096974, 0190199097018, 0190199097056, 0190199097094, 2100003768032, 0190199166844, 0190199167056, 0190199166912, 0190199166981, 0190199603530, 0190199603332, 0190199603639, 0190199603431, 0190199603288, 0190199702127, 0190199702325, 0190199702028, 0190199603585, 0190199701977, 0190199702073, 0190199702271 |
Hintakehitys
Korkein hinta
360,17 €
Keskihinta
295,08 €
Alin hinta
258,65 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.