- ›Viihde ja elektroniikka
- ›TV ja kotiteatteri
- ›Mikrofonit
- ›Boya BY-WMF12, langaton mikrofoni
Boya BY-WMF12, langaton mikrofoni
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Boya BY-DM10 (Lightning), Lavalier-mikrofoni
Boya BY-XM6-S6, langaton mikrofonijärjestelmä
Boya BY-XM6-S1-Mini, langaton mikrofonijärjestelmä
Boya BY-WM3T2-M1, langaton mikrofonijärjestelmä
Boya BY-WM3T2-M2, langaton mikrofonijärjestelmä
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Mikrofonit ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
44,77 €
MicroSDXC 512GB, muistikortti
-
-5 %
26,50 €
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, PS4 -peli
-
-5 %
194,99 €
Samsung Galaxy Watch 4 44mm Bluetooth, älykello
-
-10 %
35,90 €
EMS Foot Massager, jalkahierontalaite
-
-5 %
26,50 €
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, Nintendo Switch -peli
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-7 %
31,61 €
Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha
-
-7 %
417,00 €
Samsung Galaxy S22 5G 8/128GB, älypuhelin
-
-6 %
33,99 €
Dead Space Remake, PS5-peli
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-7 %
137,00 €
Honor X7a 4G 4/128GB, älypuhelin
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Mikrofonit
-
alk. 107 €
Blue Microphones Yeti, USB-mikrofoni
-
alk. 99 €
JBL Wireless Microphone Set, mikrofonipari
-
alk. 19 €
Boya BY-M1DM, mikrofoni
-
alk. 40 €
Blue Microphones Snowball iCE, USB-mikrofoni
-
alk. 92 €
Boya Boyalink All-in-One, langaton mikrofonijärjestelmä
-
alk. 60 €
Razer Seiren Mini, pöytämikrofoni
-
alk. 131 €
Saramonic Blink 500 B2, langaton mikrofonijärjestelmä
-
alk. 389 €
Shure SM7B, mikrofoni
-
alk. 132 €
HyperX QuadCast S (4P5P7AA / 519P0AA) RGB LED, pelimikrofoni
-
alk. 249 €
Røde VideoMic Pro+ (proplus), mikrofoni
-
alk. 104 €
Thronmax Pulse, mikrofoni
-
alk. 100 €
Røde PodMic, mikrofoni
-
alk. 138 €
AntLion Audio ModMic Wireless, mikrofoni
-
alk. 89 €
Audio-Technica AT2020, mikrofoni
-
alk. 9,90 €
Mikrofoni
-
alk. 47 €
Rycote Mini Windjammer (RYC055390), tuulisuoja (Sennheiser HMD 25-1)
-
alk. 1499 €
Rycote OM-8 Omni Directional (RYC079008), kynämikrofoni 2 kpl
-
alk. 1499 €
Rycote SC-8 SP Supercardioid (RYC079007), kynämikrofoni 2 kpl
Boya BY-WMF12, langaton mikrofoni
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Boya |
Mikrofoni | Kuulokeliitäntä (3,5mm) |
EAN-koodi | 6971008021394 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 107 €
Blue Microphones Yeti, USB-mikrofoni
-
alk. 99 €
JBL Wireless Microphone Set, mikrofonipari
-
alk. 19 €
Boya BY-M1DM, mikrofoni
-
alk. 40 €
Blue Microphones Snowball iCE, USB-mikrofoni
-
alk. 92 €
Boya Boyalink All-in-One, langaton mikrofonijärjestelmä
-
alk. 60 €
Razer Seiren Mini, pöytämikrofoni
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/mikrofonit/boya-by-wmf12-langaton-mikrofoni/7703063
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.