Creative MA200, nappikuulokkeet
Creative MA200, nappikuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 15,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Creative MA200 Kuulokkeet - Pink/WhiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 15,99 € | 22,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Creative MA200 Kuulokkeet - Green/WhiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 15,99 € | 22,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Creative MA200 Kuulokkeet - Purple/BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 15,99 € | 22,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Creative - MA200 Noise-Isolating EarphonesNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 16,95 € | 20,90 € | Katso tuotetta ▸ |
15,99 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 22,98 €
15,99 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 22,98 €
15,99 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 20,90 €
16,95 €
Creative MA200, nappikuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Creative, Creative Labs |
Kuulokkeet | |
Ovatko nappikuulokkeet | On |
Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
Taajuusvaste | 8-22000 Hz |
Impedanssi | 32 Ohm |
Herkkyys | 102 dB |
Mikrofoni | 2 200 Ohm |
Johdon pituus | 1,2 m |
Paino | 13 g |
Valmistajan tuotesivu | http://asia.creative.com/products/product.asp?category=437&subcategory=866&product=21468 |
Kuulokemikrofoni | On |
EAN-koodi | 5390660182303, 5390660182310, 5390660182297, 5390660182334, 5390660182327 |
Hintakehitys
Korkein hinta
16,95 €
Keskihinta
16,23 €
Alin hinta
15,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.