JVC HA-EB75 Sports, nappikuulokkeet
JVC HA-EB75 Sports, nappikuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 12,11 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
JVC HA-EB75-A-ENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 16 päivää | 12,11 € | 19,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JVC HA EB75Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 18,28 € | 25,27 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JVC HA-EB75-SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 16 päivää | 18,28 € | 25,27 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JVC HA-EB75 kuulokkeet mustatNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 16,93 € | 26,92 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JVC HA-EB75 Sports -nappikuulokkeet, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 19,90 € | 24,80 € | Katso tuotetta ▸ |
12,11 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 25,27 €
18,28 €
Toimitusaika 16 päivää
Hinta toimituskuluineen 25,27 €
18,28 €
16,93 €
19,90 €
JVC HA-EB75 Sports, nappikuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | JVC |
Kuulokkeet | |
Ovatko nappikuulokkeet | On |
Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
Taajuusvaste | 16-20000 Hz |
Herkkyys | 110 dB |
Johdon pituus | 1,2 m |
EAN-koodi | 4975769380099, 4975769380105, 4975769380082, 4054318646975, 4975769009587, 4975769009600, 4975769009624, 0046838042089 |
Hintakehitys
Korkein hinta
19,90 €
Keskihinta
17,10 €
Alin hinta
12,11 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.