KitchenAid 5KMT2115, leivänpaahdin
KitchenAid 5KMT2115, leivänpaahdin osastosta Leivänpaahtimet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 127,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
KitchenAid 5KMT2115 Classic leivänpaahdin 2 viipaleelle, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 127,00 € | 127,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KitchenAid Classic leivänpaahdin 5KMT2115EOBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 149,00 € | 153,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KitchenAid Classic- leivänpaahdin 2 viipaleelleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 149,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
KitchenAid Kmt2115- leivänpaahdin 2 viipaleelleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 149,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 127,00 €
127,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 153,90 €
149,00 €
KitchenAid 5KMT2115, leivänpaahdin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5413184400422, 5413184400453 |
Valmistaja | KitchenAid |
Paahdettavia viipaleita | 2 kpl |
Mitat | |
Leveys | 29 cm |
Korkeus | 21 cm |
Syvyys | 18 cm |
Paino | 2 kg |
Lämpötilansäätö | On |
Non-stick pinnoite | On |
Merkkivalo | On |
Syöttöpainin | On |
Lämpöeristetty ulkopinta | On |
Takuu | 2 vuotta |
Hintakehitys
Korkein hinta
149,00 €
Keskihinta
143,50 €
Alin hinta
127,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.