Therm-a-Rest NeoAir XLite, makuualusta
Therm-a-Rest NeoAir XLite, makuualusta osastosta Makuupussit ja -alustat nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 229,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Thermarest NeoAir Xlite Lemon Curry L makuualustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
229,00 € | 233,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Therm-a-Rest NeoAir XLite Small GulNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 249,90 € | 249,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Therm-a-Rest NeoAir XLite Large GråNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 349,90 € | 349,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 233,90 €
229,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 249,90 €
249,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 349,90 €
349,90 €
Therm-a-Rest NeoAir XLite, makuualusta
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0040818132135, 0040818132159, 0040818132142, 0040818132111 |
Valmistaja | Thermarest |
Hintakehitys
Korkein hinta
349,90 €
Keskihinta
276,27 €
Alin hinta
229,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.