Xiaomi TV Box S (2nd Gen), multimediatoistin
Xiaomi TV Box S (2nd Gen), multimediatoistin osastosta Mediatoistimet sekä Blu-Ray- ja DVD-soittimet nyt edullisimmin kaupasta Maxgaming.fi hintaan 64,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Xiaomi TV Box S (2nd Gen), streaming client (black, UltraHD/4K, Bluetooth, WLAN)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 64,90 € | 69,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi TV Box S (2nd Gen) -MultimediasoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 66,90 € | 71,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi Mi TV Box S 2nd Gen - 4K MediasoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 64,90 € | 70,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi TV Box S 2nd generationNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 69,00 € | 75,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi TV Box S 4K 2 GenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 84,90 € | 89,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 69,80 €
64,90 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 71,80 €
66,90 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 70,80 €
64,90 €
69,00 €
84,90 €
Xiaomi TV Box S (2nd Gen), multimediatoistin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Xiaomi |
Mitat | |
Leveys | 95,25 mm |
Korkeus | 16,7 mm |
Syvyys | 95,25 mm |
Paino | 0,142 kg |
Ääni | DTS-HD |
Kiintolevy | 8 Gt |
Verkko-ominaisuudet | WLAN |
Liitännät | |
HDMI-lähtö | On |
USB | On |
AV-tulo | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.mi.com/global/product/xiaomi-tv-box-s-2nd-gen/specs |
Väri | Musta |
Mediatoistinominaisuudet | On |
Kaukosäädin | On |
EAN-koodi | 6971408157044 |
Hintakehitys
Korkein hinta
84,90 €
Keskihinta
70,12 €
Alin hinta
64,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.