Microsoft Xbox One Wireless Controller, langaton ohjain + adapteri
Langaton Xbox One -peliohjain on edellisiin Xboxin ohjaimiin verrattuna entistä ergonomisempi, ja ohjaimen karkea otepinta tarjoaa loistavan pelituntuman. Langattoman Xbox One -peliohjaimen kantama on jopa 10 metriä, joten voit pelata huoneen kaikista nurkista ja liikkua ympäriinsä ilman johtojen takertumista. Myös Windows 10 -koneiden kanssa yhteensopiva langaton Xbox One -peliohjain on oivallinen seuraaja vahalle ohjaimellesi sekä kelpo kapula moninpeleihin. Kertalatauksella ohjain toimii jopa 40 tunnin ajan.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Microsoft Xbox Series Langaton Ohjain V2 + Sovitin for Windows - Xbox ohjainNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 79,90 € | 87,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Microsoft Xbox Series Langaton Ohjain + Adapteri Windows 10/11 musta PC Xbox One ja Xbox SeriesNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 10 kpl varastossa | 79,99 € | 84,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Microsoft Xbox Wireless Controller BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 95,90 € | 100,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Microsoft Xbox One Wireless Controller, langaton ohjain + adapteri
Ilmoita virheellisestä tiedostaLangaton Xbox One -peliohjain on edellisiin Xboxin ohjaimiin verrattuna entistä ergonomisempi, ja ohjaimen karkea otepinta tarjoaa loistavan pelituntuman. Langattoman Xbox One -peliohjaimen kantama on jopa 10 metriä, joten voit pelata huoneen kaikista nurkista ja liikkua ympäriinsä ilman johtojen takertumista. Myös Windows 10 -koneiden kanssa yhteensopiva langaton Xbox One -peliohjain on oivallinen seuraaja vahalle ohjaimellesi sekä kelpo kapula moninpeleihin. Kertalatauksella ohjain toimii jopa 40 tunnin ajan.
EAN-koodi | 0885370944204, 0889842179361, 0889842160642, 0889842179354, 0889842657586, 0889842657517 |
Valmistaja | Microsoft |
Pad-peliohjain | On |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.