Panasonic NN-GD34HWSUG, mikroaaltouuni
Panasonic NN-GD34HWSUG, mikroaaltouuni osastosta Mikroaaltouunit nyt edullisimmin kaupasta Prisma.fi hintaan 179,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Panasonic NN-GD34 - microwave oven with grill - freestanding - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 179,00 € | 179,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Panasonic NN-GD34HWSUG mikroaaltouuni 23L invertteritekniikka ja grilliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 179,00 € | 183,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Panasonic NN-GD34HWSUG -mikroaaltouuni, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä perjantai - tiistai | 199,95 € | 199,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Panasonic NN-GD34HWSUG -mikroaaltouuni, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 199,99 € | 204,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Panasonic NN-GD34HWSUG -mikroaaltouuni, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 249,00 € | 253,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MikroaaltouuniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
249,00 € | 254,20 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 179,00 €
179,00 €
Toimitusaika 2–7 päivää
Hinta toimituskuluineen 183,95 €
179,00 €
Toimitusaika perillä perjantai - tiistai
Hinta toimituskuluineen 199,95 €
199,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 204,89 €
199,99 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 253,90 €
249,00 €
Panasonic NN-GD34HWSUG, mikroaaltouuni
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5025232869824, 5025232895564, 5025232893706 |
Valmistaja | Panasonic |
Ominaisuudet | |
Grillitoiminto | On |
Valaisimet | 1 kpl |
Automaattinen sulatus | On |
Takuu | 24 kk |
Automaattiset ohjelmat | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
249,00 €
Keskihinta
209,32 €
Alin hinta
179,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.