DeWalt DW088K, linjalaser/vaaituslaite
DeWalt DW088K, linjalaser/vaaituslaite osastosta Mittavälineet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 92,29 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DW088K-XJ ristilaserNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 92,29 € | 102,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt Cross Line Punainen LaserNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 142,61 € | 142,61 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DeWalt DW088K -etäisyyden lasermittariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 164,90 € | 169,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DeWalt DW088K-XJ - itsetasaava ristilaserNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 164,90 € | 169,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ristilinjalaser DeWalt DW088KNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 171,65 € | 171,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Dewalt DW088K RistilaserNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 204,90 € | 206,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DW088K-XJ itsetasaava ristilaserNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
249,00 € | 253,90 € | Katso tuotetta ▸ |
92,29 €
142,61 €
164,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 169,80 €
164,90 €
171,65 €
204,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 253,90 €
249,00 €
DeWalt DW088K, linjalaser/vaaituslaite
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | DeWalt |
Valmistajan tuotesivu | http://www.dewalt.fi/powertools/productdetails/catno/DW088K/ |
EAN-koodi | 5035048338575 |
Hintakehitys
Korkein hinta
249,00 €
Keskihinta
170,04 €
Alin hinta
92,29 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.