- ›Koti ja perhe
- ›Kodinkoneet
- ›Monitoimikoneet
- ›Philips HR7605, monitoimikone
Philips HR7605, monitoimikone
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Philips HR7776, monitoimikone
Philips Viva Collection HR7530/10, monitoimikone
Philips Viva Compact HR7530/10, monitoimikone
Philips Daily Collection HR7320/00, monitoimikone
Philips HR2604/80, monitoimikone
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Monitoimikoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
271,84 €
Singer Heavy Duty 4423, ompelukone
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
-
-6 %
66,99 €
Ryobi ONE+ R18AG-0 (5133001903) 18V, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
21,47 €
Logitech M240 Silent Bluetooth, langaton hiiri
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Monitoimikoneet
-
alk. 229 €
Kenwood Prospero+ KHC29.H0WH, monitoimikone
-
alk. 250 €
Philips HR7778/00, monitoimikone
-
alk. 304 €
Bosch Serie 2 MUMS2EW40, yleiskone
-
alk. 887 €
Ankarsrum AKM 6230 Go Green 45946, monitoimikone
-
alk. 171 €
Bosch MUMS2EW11, monitoimikone
-
alk. 281 €
Kenwood KMX750AW, yleiskone
-
alk. 849 €
Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.704SI, monitoimikone
-
alk. 479 €
Kenwood Titanium Chef Baker Lite KVL65.001WH, monitoimikone
-
alk. 177 €
Electrolux E4KM1-2BM, monitoimikone
-
alk. 348 €
Bosch MUM5XW20, monitoimikone
-
alk. 159 €
KitchenAid 719E, monitoimikone
-
alk. 125 €
Kenwood Multipro FDM301SS Compact, monitoimikone
-
alk. 371 €
Magimix CS 5200 XL, monitoimikone
-
alk. 160 €
Bosch Serie 2 MUMS2AW00, yleiskone
-
alk. 323 €
Domo DO9231KR, monitoimikone
-
alk. 355 €
Philips Series 7000 HR7962/01, yleiskone
-
alk. 699 €
Bosch Serie 6 MUMS6ZS00, yleiskone
-
alk. 105 €
Bosch MUZ5EB2, tehosekoittimen/monitoimikoneen osa
Sauvasekoittimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 15 €
Electrolux ESTM3300, sauvasekoitin
-
alk. 179 €
Bamix M200 Swissline, sauvasekoitin
-
alk. 179 €
Smeg HBF22BLEU, sauvasekoitin
-
alk. 60 €
Bosch ErgoMixx MS6CA4150, sauvasekoitin
-
alk. 59 €
Braun MQ3025 Spaghetti, sauvasekoitin
-
alk. 45 €
Bosch MSM2650B, sauvasekoitin
-
alk. 19 €
Bosch MSM6B100, johdoton sauvasekoitin
-
alk. 149 €
Bosch Serie 6 ErgoMaster MSM6M610, sauvasekoitin
-
alk. 34 €
Bosch CleverMixx MSM14200, sauvasekoitin
-
alk. 34 €
Philips Daily Collection ProMix HR2531/00, sauvasekoitin
-
alk. 76 €
Graef HB502, sauvasekoitin
-
alk. 90 €
Philips 5000 Series HR2683/00, sauvasekoitin
-
alk. 30 €
Bosch MSMP1000 YourCollection, sauvasekoitin
-
alk. 95 €
Bosch MSM4W220 ErgoMaster, sauvasekoitin
-
alk. 110 €
Bosch MSM67160 ErgoMixx, sauvasekoitin
-
alk. 360 €
Bosch MSM6M8X1 ErgoMaster, sauvasekoitin
-
alk. 80 €
Point POHB338USB, sauvasekoitin
-
alk. 119 €
Smeg 50's Style HBF11CREU, sauvasekoitin
Philips HR7605, monitoimikone
Ilmoita virheellisestä tiedostaNopeusasetukset | 2 kpl |
Teho | 350 W |
Tilavuus | 2,1 l |
Turbo/pulssitoiminto | On |
Valmistaja | Philips |
EAN-koodi | 8710103178040 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 229 €
Kenwood Prospero+ KHC29.H0WH, monitoimikone
-
alk. 250 €
Philips HR7778/00, monitoimikone
-
alk. 304 €
Bosch Serie 2 MUMS2EW40, yleiskone
-
alk. 887 €
Ankarsrum AKM 6230 Go Green 45946, monitoimikone
-
alk. 171 €
Bosch MUMS2EW11, monitoimikone
-
alk. 281 €
Kenwood KMX750AW, yleiskone
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/monitoimikoneet/philips-hr7605-monitoimikone/218325
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.