BaByliss RS035E Thermo-Ceramic Rollers, lämpörullat
BaByliss RS035E Thermo-Ceramic Rollers, lämpörullat osastosta Muut hiustenhoitolaitteet nyt edullisimmin kaupasta Bangerhead hintaan 51,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
BaByliss Thermo-Ceramic Rollers RS035ENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 51,90 € | 54,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BaByliss Thermo Ceramic RollersNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
57,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
BaByliss Rs035e-lämpörullatNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 79,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
BaByliss BLRS035E -lämpörullatNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 79,99 € | 84,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,80 €
51,90 €
57,90 €
79,90 €
79,99 €
BaByliss RS035E Thermo-Ceramic Rollers, lämpörullat
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | BaByliss |
Valmistajan tuotesivu | https://www.babyliss.de/thermo-ceramic-rollers-heizwickler-RS035E.html |
Takuu | 36 kk |
EAN-koodi | 3030050154153 |
Hintakehitys
Korkein hinta
79,99 €
Keskihinta
67,42 €
Alin hinta
51,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.