Bosch UniversalChain 18 (06008B8000), ketjusaha 18 V
Bosch UniversalChain 18 (06008B8000), ketjusaha 18 V osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 159,12 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch Universal Chain 18 (1x2,5Ah) ketjusaha 06008B8000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 159,12 € | 169,02 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch UniversalChain 18Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 60 päivää | 172,86 € | 172,86 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ketjusaha Bosch Universal Chain; 18 V; 1x2,5 Ah akku; laippa 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 178,00 € | 178,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch DIY Universal Chain 18 Ketjusaha sis. akun ja laturinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 202,50 € | 204,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch - Cordless Chainsaw 18 V (Battery & Charger Included)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 208,95 € | 208,95 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 169,02 €
159,12 €
172,86 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 178,00 €
178,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 204,49 €
202,50 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 208,95 €
208,95 €
Bosch UniversalChain 18 (06008B8000), ketjusaha 18 V
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140925631, 3165140925648 |
Valmistaja | Robert Bosch GmbH |
Akun jännite | 18 V |
Hintakehitys
Korkein hinta
208,95 €
Keskihinta
184,29 €
Alin hinta
159,12 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.