Makita DUS054Z 5L, paineruisku (ilman akkua ja laturia)
Makita DUS054Z 5L, paineruisku (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 134,09 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DUS054Z puutarharuiskuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 134,09 € | 143,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DUS054Z Paineruisku ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 184,30 € | 186,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DUS054Z - puutarhasumutin - sähkökäyttöinen - langatonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 184,48 € | 184,48 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkukäyttöinen reppuruisku Makita DUS054Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 208,00 € | 208,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
134,09 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 186,29 €
184,30 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 184,48 €
184,48 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 208,00 €
208,00 €
Makita DUS054Z 5L, paineruisku (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | 3,2 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.co.nz/products/model/DUS054 |
EAN-koodi | 0088381741613 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
208,00 €
Keskihinta
177,72 €
Alin hinta
134,09 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.