Bosch GlassVAC, ikkunapesuri
Bosch GlassVAC, ikkunapesuri osastosta Muut siivouslaitteet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 60,70 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GlassVAC (1x2,0Ah) ikkunan pölynimuri 06008B7000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 60,70 € | 70,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch DIY GlassVAC IkkunapesuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 67,30 € | 69,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GlassVACNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 68,51 € | 75,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ikkunanpesuaine Bosch GlassVac Solo PlusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-9 työpäivät | 70,20 € | 75,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Ikkunanpesuaine Bosch GlassVacNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-9 työpäivät | 80,99 € | 85,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ikkunapesuri Bosch Glass Vac SetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 71,00 € | 71,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkuk?ytt?inen ikkunapesuri GlassVAC, Bosch Akkuk?ytt?inen lasinpyyhin GlassVACNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 89,90 € | 94,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 70,60 €
60,70 €
67,30 €
68,51 €
Toimitusaika 3-9 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 75,10 €
70,20 €
Toimitusaika 3-9 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 85,89 €
80,99 €
71,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 94,80 €
89,90 €
Bosch GlassVAC, ikkunapesuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140920148, 3165140976374 |
Valmistaja | Bosch |
Mitat | 1 |
Hintakehitys
Korkein hinta
89,90 €
Keskihinta
72,66 €
Alin hinta
60,70 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.