Samsung S27B610 (27"), näyttö
Samsung S27B610 (27"), näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 199,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Samsung 27"" ViewFinity S61B QHD, IPS -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 199,00 € | 203,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SAMSUNG S27B610 27"" 16:9 QHD 2560X1440 IPS, 5MS, 75HZ, 2XHDMI/DP, AMD FREESYNC (LS27B610EQUXEN)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 215,00 € | 219,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung S27B610 27"". MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 279,00 € | 282,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SAMSUNG S27B610 27inch 16:9 QHD monitoriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 289,00 € | 293,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Samsung S27b610 27" NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
299,00 € | 299,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung S27B610 27" -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 299,95 € | 299,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung S27B610 27" -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 299,99 € | 304,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 203,90 €
199,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 219,90 €
215,00 €
279,00 €
289,00 €
299,00 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 299,95 €
299,95 €
299,99 €
Samsung S27B610 (27"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 27 tuumaa, 1000:1, 300 cd/m2, 5 ms, 178 astetta, 178 astetta, 16:9 |
Koko | 27 tuumaa |
Kontrastisuhde | 1000:1 |
Kirkkaus | 300 cd/m2 |
Vasteaika | 5 ms |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Kuvasuhde | 16:9 |
Valmistaja | Samsung |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 1 440 px |
Resoluutio (leveys) | 2 560 px |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 10 W |
Mitat ilman jalustaa | |
Leveys | 616,2 mm |
Korkeus | 367,7 mm |
Syvyys | 45,4 mm |
Mitat jalustalla | |
Leveys | 616,2 mm |
Korkeus | 538,5 mm |
Syvyys | 192,9 mm |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 100 mm |
Korkeus | 100 mm |
Liitännät | HDMI-portti |
EAN-koodi | 8806094045307 |
Hintakehitys
Korkein hinta
299,99 €
Keskihinta
268,71 €
Alin hinta
199,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.