Kärcher HK 12 (2.643-909.0) 12 m, korkeapaineletkusetti + pesukahva
Kärcher HK 12 (2.643-909.0) 12 m, korkeapaineletkusetti + pesukahva osastosta Painepesurit nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 78,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kp-vaihtoletku Karcher HK12; 12 mNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 78,00 € | 78,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher 1 734,0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 78,01 € | 85,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher HK12 korkeapaineletkusetti korkeapainepistooli ja adapteriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
84,90 € | 89,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher Home & Garden HK 12 Tarvikesarja 12 m, K2 -K7 -sovittimellaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 85,00 € | 86,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Letkusarja HK 12 Kärcher, kahva ja letku 12 mNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 94,90 € | 94,90 € | Katso tuotetta ▸ |
78,00 €
78,01 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 89,80 €
84,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 86,99 €
85,00 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 94,90 €
94,90 €
Kärcher HK 12 (2.643-909.0) 12 m, korkeapaineletkusetti + pesukahva
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Karcher |
Hintakehitys
Korkein hinta
94,90 €
Keskihinta
84,16 €
Alin hinta
78,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.