- ›Viihde ja elektroniikka
- ›Pelaaminen
- ›PC-pelit
- ›Dirt Rally 2.0, PC-peli
Dirt Rally 2.0, PC-peli
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Dirt Rally, PC-peli
DIRT Showdown, PC-peli
DiRT 5, PC -peli
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä PC-pelit ▸
Dirt Rally tarjoaa PC:lle monipuolisen rallielämyksen huikeilla grafiikoilla ja autenttisen armottomalla ajotuntumalla. Valitse autosi vuosikymmenten varrelta ja palkkaa tallitiimi, joka hoitaa hommansa parhaalla mahdollisella tavalla. Dirt Rally päästää sinut kurittamaan hiekkapätkiä kuudessa maassa ympäri Eurooppaa – myös Suomessa ja Ruotsissa. Pelin vaihtelevat sääolosuhteet, haastavat ajolinjat ja strategiset tiimivalinnat tuovat peliin vaihtelua, jonka ansiosta Dirt Rally kestää kulutusta ja tarjoaa aina jotakin uutta.
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
271,84 €
Singer Heavy Duty 4423, ompelukone
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
-
-6 %
66,99 €
Ryobi ONE+ R18AG-0 (5133001903) 18V, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
21,47 €
Logitech M240 Silent Bluetooth, langaton hiiri
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat PC-pelit
-
alk. 57 €
Red Dead Redemption 2, PC-peli
-
alk. 19 €
Grand Theft Auto (GTA): San Andreas, PC-peli
-
alk. 17 €
Control Ultimate Edition, PC -peli
-
alk. 55 €
Elden Ring, PC -peli
-
alk. 16 €
Fallout 76, PC -peli
-
alk. 8,95 €
Sid Meier's Pirates!, PC -peli
-
alk. 9,90 €
The Elder Scrolls IV: Oblivion - Game of the Year Edition Deluxe, PC-peli
-
alk. 8,95 €
Max Payne, PC-peli
-
alk. 33 €
Colin Mcrae Dirt 3 Complete Edition, PC-peli
-
alk. 12 €
Scarface, PC-peli
-
alk. 15 €
Civilization V (5), PC-peli
-
alk. 52 €
Tekken 8 - Launch Edition, PC -peli
-
alk. 20 €
Farming Simulator 22, PC -peli
-
alk. 55 €
Microsoft Flight Simulator 2020, PC -peli
-
alk. 35 €
Minecraft Windows 10 Edition, PC -peli
-
alk. 15 €
Tropico 6, PC -peli
-
alk. 12 €
Alone in the Dark Anthology, PC -peli
-
alk. 22 €
Fallout 4 - Game of the Year Edition, PC-peli
PC-peliohjaimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 508 €
Moza Racing R5 Bundle, PC -ratti- ja poljinpaketti
-
alk. 37 €
Nacon EVOL-X Pro, Xbox One/Series X/PC -peliohjain
-
alk. 355 €
Turtle Beach VelocityOne Flightdeck, PC -peliohjainsetti
-
alk. 108 €
Moza Racing HBP Handbrake, PC -käsijarru
-
alk. 19 €
Subsonic Pro 4 Wired Controller, PC/PS3/PS4 -peliohjain
-
alk. 60 €
Hyperkin Xenon Wired Controller, PC/Xbox One/Series X -ohjain
-
alk. 35 €
Gioteck SC3 Pro Wireless, PS4/PC- ohjain
-
alk. 35 €
Oniverse Revolt Bluetooth Controller, PC/PS4/PS5 -ohjain
-
alk. 256 €
Turtle Beach VelocityOne Rudder, PC/Xbox One/Series X/S- polkimet
-
alk. 315 €
Logitech G923 Driving Force, rattiohjain
-
alk. 93 €
MayFlash F500 Arcade Fightstick (PS4/PS3/XONE/X360/PC), peliohjain
-
alk. 30 €
Tanssimatto (PC)
-
alk. 60 €
Hori Fighting Stick Mini, PC/PS5/PS4 -peliohjain
-
alk. 261 €
Qanba Titan, PS4/PS5/PC- sauvaohjain
-
alk. 130 €
Wheel Stand Pro V2 (Logitech G25/G27/G29/G920), ohjainteline
-
alk. 56 €
8Bitdo Ultimate Bluetooth Controller with Charging Dock, PC/Nintendo Switch -ohjain + lataustelakka
-
alk. 197 €
Nacon Revolution 5 Pro, PC/PS4/PS5 -ohjain
-
alk. 21 €
Speed-Link Competition Pro Extra, PC -sauvaohjain
Dirt Rally 2.0, PC-peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaDirt Rally tarjoaa PC:lle monipuolisen rallielämyksen huikeilla grafiikoilla ja autenttisen armottomalla ajotuntumalla. Valitse autosi vuosikymmenten varrelta ja palkkaa tallitiimi, joka hoitaa hommansa parhaalla mahdollisella tavalla. Dirt Rally päästää sinut kurittamaan hiekkapätkiä kuudessa maassa ympäri Eurooppaa – myös Suomessa ja Ruotsissa. Pelin vaihtelevat sääolosuhteet, haastavat ajolinjat ja strategiset tiimivalinnat tuovat peliin vaihtelua, jonka ansiosta Dirt Rally kestää kulutusta ja tarjoaa aina jotakin uutta.
EAN-koodi | 4020628754525, 4020628754556, 4020628751876, 4020628751852, 4020628751845, 0000007373824, 4020628754945, 0765756130257 |
Valmistaja | Codemasters |
Valmistusvuosi | 2 019 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.dirtgame.com/uk/home |
Kategoria | |
Simulaattori | On |
Urheilu | On |
Ajopeli | On |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 57 €
Red Dead Redemption 2, PC-peli
-
alk. 19 €
Grand Theft Auto (GTA): San Andreas, PC-peli
-
alk. 17 €
Control Ultimate Edition, PC -peli
-
alk. 55 €
Elden Ring, PC -peli
-
alk. 16 €
Fallout 76, PC -peli
-
alk. 8,95 €
Sid Meier's Pirates!, PC -peli
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/pc-pelit/dirt-rally-20-pc-peli/7272339
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.