- ›Viihde ja elektroniikka
- ›Pelaaminen
- ›PC-pelit
- ›The Sims 4 - Kaupunkielämää (City Living), PC-peli
The Sims 4 - Kaupunkielämää (City Living), PC-peli
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition, PC-peli
The Sims 3: Lemmikit (Pets) lisäosa, PC-peli
Call of Duty 2 Game of The Year Edition, PC-peli
Warcraft III (3): The Frozen Throne (lisäosa), PC-peli
The Hobbit, PC-peli
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä PC-pelit ▸
Tässä Sims-sarjan neljännen pelin lisäosassa PC:lle pääset tutustuttamaan simisi San Myshunon urbaaniin sykkeeseen ja kaupunkielämän ihmeisiin. Tutustu San Myshunon moniin kasvoihin ja sen persoonallisiin naapurustoihin, kuten Muoti-, Arvo- tai Taidekortteliin ja niiden palveluihin. Sims 4 Kaupunkielämän ensiasuntosi voi olla hieman rähjäinen, mutta kaupunkielämä tarjoaa paljon etenemismahdollisuuksia sekä upeita kattohuoneistoja sim-maailman menestyjille. Hyppää sekaan väkirikkaaseen kaupunkiin ja katso, mitä tapahtuu, kun suuri määrä simejä joutuu asumaan lähekkäin. Kaikki on mahdollista. Kaupunkielämää-lisäosa vaatii toimiakseen alkuperäisen Sims 4 -pelin.
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
271,84 €
Singer Heavy Duty 4423, ompelukone
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
-
-6 %
66,99 €
Ryobi ONE+ R18AG-0 (5133001903) 18V, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
21,47 €
Logitech M240 Silent Bluetooth, langaton hiiri
Samankaltaisia tuotteita
-
The Sims 2: Yliopisto (lisäosa), PC-peli
-
Elden Ring: Shadow of the Erdtree - Collector's Edition, PC- peli
-
Zorro The Chronicles, PC -peli
-
Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection, PC -peli
-
On The Road - Truck Simulator, PC -peli
-
Combat Wings: The Great Battles of World War II (2), PC-peli
Katsotuimmat PC-pelit
-
alk. 57 €
Red Dead Redemption 2, PC-peli
-
alk. 19 €
Grand Theft Auto (GTA): San Andreas, PC-peli
-
alk. 17 €
Control Ultimate Edition, PC -peli
-
alk. 55 €
Elden Ring, PC -peli
-
alk. 16 €
Fallout 76, PC -peli
-
alk. 8,95 €
Sid Meier's Pirates!, PC -peli
-
alk. 9,90 €
The Elder Scrolls IV: Oblivion - Game of the Year Edition Deluxe, PC-peli
-
alk. 8,95 €
Max Payne, PC-peli
-
alk. 33 €
Colin Mcrae Dirt 3 Complete Edition, PC-peli
-
alk. 12 €
Scarface, PC-peli
-
alk. 15 €
Civilization V (5), PC-peli
-
alk. 52 €
Tekken 8 - Launch Edition, PC -peli
-
alk. 20 €
Farming Simulator 22, PC -peli
-
alk. 55 €
Microsoft Flight Simulator 2020, PC -peli
-
alk. 35 €
Minecraft Windows 10 Edition, PC -peli
-
alk. 15 €
Tropico 6, PC -peli
-
alk. 12 €
Alone in the Dark Anthology, PC -peli
-
alk. 22 €
Fallout 4 - Game of the Year Edition, PC-peli
PC-peliohjaimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 508 €
Moza Racing R5 Bundle, PC -ratti- ja poljinpaketti
-
alk. 37 €
Nacon EVOL-X Pro, Xbox One/Series X/PC -peliohjain
-
alk. 355 €
Turtle Beach VelocityOne Flightdeck, PC -peliohjainsetti
-
alk. 108 €
Moza Racing HBP Handbrake, PC -käsijarru
-
alk. 19 €
Subsonic Pro 4 Wired Controller, PC/PS3/PS4 -peliohjain
-
alk. 60 €
Hyperkin Xenon Wired Controller, PC/Xbox One/Series X -ohjain
-
alk. 35 €
Gioteck SC3 Pro Wireless, PS4/PC- ohjain
-
alk. 35 €
Oniverse Revolt Bluetooth Controller, PC/PS4/PS5 -ohjain
-
alk. 256 €
Turtle Beach VelocityOne Rudder, PC/Xbox One/Series X/S- polkimet
-
alk. 315 €
Logitech G923 Driving Force, rattiohjain
-
alk. 93 €
MayFlash F500 Arcade Fightstick (PS4/PS3/XONE/X360/PC), peliohjain
-
alk. 30 €
Tanssimatto (PC)
-
alk. 60 €
Hori Fighting Stick Mini, PC/PS5/PS4 -peliohjain
-
alk. 261 €
Qanba Titan, PS4/PS5/PC- sauvaohjain
-
alk. 130 €
Wheel Stand Pro V2 (Logitech G25/G27/G29/G920), ohjainteline
-
alk. 56 €
8Bitdo Ultimate Bluetooth Controller with Charging Dock, PC/Nintendo Switch -ohjain + lataustelakka
-
alk. 197 €
Nacon Revolution 5 Pro, PC/PS4/PS5 -ohjain
-
alk. 21 €
Speed-Link Competition Pro Extra, PC -sauvaohjain
The Sims 4 - Kaupunkielämää (City Living), PC-peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaTässä Sims-sarjan neljännen pelin lisäosassa PC:lle pääset tutustuttamaan simisi San Myshunon urbaaniin sykkeeseen ja kaupunkielämän ihmeisiin. Tutustu San Myshunon moniin kasvoihin ja sen persoonallisiin naapurustoihin, kuten Muoti-, Arvo- tai Taidekortteliin ja niiden palveluihin. Sims 4 Kaupunkielämän ensiasuntosi voi olla hieman rähjäinen, mutta kaupunkielämä tarjoaa paljon etenemismahdollisuuksia sekä upeita kattohuoneistoja sim-maailman menestyjille. Hyppää sekaan väkirikkaaseen kaupunkiin ja katso, mitä tapahtuu, kun suuri määrä simejä joutuu asumaan lähekkäin. Kaikki on mahdollista. Kaupunkielämää-lisäosa vaatii toimiakseen alkuperäisen Sims 4 -pelin.
Valmistaja | Electronic Arts, HP |
Valmistusvuosi | 2 014 |
Ikäraja | 12 |
Kategoria | |
Simulaattori | On |
Toiminta | On |
EAN-koodi | 5030949112859, 5030941112857, 5035223112853 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 57 €
Red Dead Redemption 2, PC-peli
-
alk. 19 €
Grand Theft Auto (GTA): San Andreas, PC-peli
-
alk. 17 €
Control Ultimate Edition, PC -peli
-
alk. 55 €
Elden Ring, PC -peli
-
alk. 16 €
Fallout 76, PC -peli
-
alk. 8,95 €
Sid Meier's Pirates!, PC -peli
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/pc-pelit/the-sims-4-kaupunkielamaa-city-living-pc-peli/5101215
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.