- ›Viihde ja elektroniikka
- ›Pelaaminen
- ›PC-pelit
- ›The Sims 4 - Unelmasaari (Island Living), PC-peli
The Sims 4 - Unelmasaari (Island Living), PC-peli
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition, PC-peli
The Sims 3: Lemmikit (Pets) lisäosa, PC-peli
Call of Duty 2 Game of The Year Edition, PC-peli
Warcraft III (3): The Frozen Throne (lisäosa), PC-peli
The Hobbit, PC-peli
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä PC-pelit ▸
The Sims 4 - Unelmasaari on tropiikin vapautta ja kauneutta huokuva todellisuussimulaattorin lisäosa PC:lle. The Sims 4 - Unelmasaari vie simit paratiisisaarelle ottamaan elämästä ilon irti ja antamaan ehkä jotakin takaisinkin. Elämä Unelmasaarella ei ole pelkkää rantapummina palloilua, vaan tarjolla on aktiviteetteja kalastuksesta luonnonsuojeluun ja alkuperäiskulttuurin tutkimiseen. Rento elämänmeno on The Sims 4 - Unelmasaari -lisäosan keskiössä, joten suuntaa kohti tropiikin lämpöä ja unohda pohjolan kylmä sekä kiire. Lisäosa vaatii alkuperäisen The Sims 4 -pelin.
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
271,84 €
Singer Heavy Duty 4423, ompelukone
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
-
-6 %
66,99 €
Ryobi ONE+ R18AG-0 (5133001903) 18V, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
21,47 €
Logitech M240 Silent Bluetooth, langaton hiiri
Samankaltaisia tuotteita
-
The Sims 2: Yliopisto (lisäosa), PC-peli
-
Elden Ring: Shadow of the Erdtree - Collector's Edition, PC- peli
-
Zorro The Chronicles, PC -peli
-
Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection, PC -peli
-
On The Road - Truck Simulator, PC -peli
-
Combat Wings: The Great Battles of World War II (2), PC-peli
Katsotuimmat PC-pelit
-
alk. 57 €
Red Dead Redemption 2, PC-peli
-
alk. 19 €
Grand Theft Auto (GTA): San Andreas, PC-peli
-
alk. 17 €
Control Ultimate Edition, PC -peli
-
alk. 55 €
Elden Ring, PC -peli
-
alk. 16 €
Fallout 76, PC -peli
-
alk. 8,95 €
Sid Meier's Pirates!, PC -peli
-
alk. 9,90 €
The Elder Scrolls IV: Oblivion - Game of the Year Edition Deluxe, PC-peli
-
alk. 8,95 €
Max Payne, PC-peli
-
alk. 33 €
Colin Mcrae Dirt 3 Complete Edition, PC-peli
-
alk. 12 €
Scarface, PC-peli
-
alk. 15 €
Civilization V (5), PC-peli
-
alk. 52 €
Tekken 8 - Launch Edition, PC -peli
-
alk. 20 €
Farming Simulator 22, PC -peli
-
alk. 55 €
Microsoft Flight Simulator 2020, PC -peli
-
alk. 35 €
Minecraft Windows 10 Edition, PC -peli
-
alk. 15 €
Tropico 6, PC -peli
-
alk. 12 €
Alone in the Dark Anthology, PC -peli
-
alk. 22 €
Fallout 4 - Game of the Year Edition, PC-peli
PC-peliohjaimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 508 €
Moza Racing R5 Bundle, PC -ratti- ja poljinpaketti
-
alk. 37 €
Nacon EVOL-X Pro, Xbox One/Series X/PC -peliohjain
-
alk. 355 €
Turtle Beach VelocityOne Flightdeck, PC -peliohjainsetti
-
alk. 108 €
Moza Racing HBP Handbrake, PC -käsijarru
-
alk. 19 €
Subsonic Pro 4 Wired Controller, PC/PS3/PS4 -peliohjain
-
alk. 60 €
Hyperkin Xenon Wired Controller, PC/Xbox One/Series X -ohjain
-
alk. 35 €
Gioteck SC3 Pro Wireless, PS4/PC- ohjain
-
alk. 35 €
Oniverse Revolt Bluetooth Controller, PC/PS4/PS5 -ohjain
-
alk. 256 €
Turtle Beach VelocityOne Rudder, PC/Xbox One/Series X/S- polkimet
-
alk. 315 €
Logitech G923 Driving Force, rattiohjain
-
alk. 93 €
MayFlash F500 Arcade Fightstick (PS4/PS3/XONE/X360/PC), peliohjain
-
alk. 30 €
Tanssimatto (PC)
-
alk. 60 €
Hori Fighting Stick Mini, PC/PS5/PS4 -peliohjain
-
alk. 261 €
Qanba Titan, PS4/PS5/PC- sauvaohjain
-
alk. 130 €
Wheel Stand Pro V2 (Logitech G25/G27/G29/G920), ohjainteline
-
alk. 56 €
8Bitdo Ultimate Bluetooth Controller with Charging Dock, PC/Nintendo Switch -ohjain + lataustelakka
-
alk. 197 €
Nacon Revolution 5 Pro, PC/PS4/PS5 -ohjain
-
alk. 21 €
Speed-Link Competition Pro Extra, PC -sauvaohjain
The Sims 4 - Unelmasaari (Island Living), PC-peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaThe Sims 4 - Unelmasaari on tropiikin vapautta ja kauneutta huokuva todellisuussimulaattorin lisäosa PC:lle. The Sims 4 - Unelmasaari vie simit paratiisisaarelle ottamaan elämästä ilon irti ja antamaan ehkä jotakin takaisinkin. Elämä Unelmasaarella ei ole pelkkää rantapummina palloilua, vaan tarjolla on aktiviteetteja kalastuksesta luonnonsuojeluun ja alkuperäiskulttuurin tutkimiseen. Rento elämänmeno on The Sims 4 - Unelmasaari -lisäosan keskiössä, joten suuntaa kohti tropiikin lämpöä ja unohda pohjolan kylmä sekä kiire. Lisäosa vaatii alkuperäisen The Sims 4 -pelin.
EAN-koodi | 5035224122523, 5035223122524, 5030931123658, 5030936122533 |
Valmistaja | Electronic Arts, HP |
Valmistusvuosi | 2 014 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.ea.com/fi-fi/games/the-sims/the-sims-4/pc/store/mac-pc-download-addon-the-sims-4-island-living |
Ikäraja | 12 |
Kategoria | |
Simulaattori | On |
Toiminta | On |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 57 €
Red Dead Redemption 2, PC-peli
-
alk. 19 €
Grand Theft Auto (GTA): San Andreas, PC-peli
-
alk. 17 €
Control Ultimate Edition, PC -peli
-
alk. 55 €
Elden Ring, PC -peli
-
alk. 16 €
Fallout 76, PC -peli
-
alk. 8,95 €
Sid Meier's Pirates!, PC -peli
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/pc-pelit/the-sims-4-unelmasaari-island-living-pc-peli/8033101
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.