Dewalt DCF620P2K XR 18V 5,0Ah, nauharuuvinväännin
Dewalt DCF620P2K XR 18V 5,0Ah, nauharuuvinväännin osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 261,34 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCF620P2K-QW (2x5,0Ah) ruuvimeisseli kipsilevyynNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 261,34 € | 271,24 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCF620P2KNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 341,70 € | 341,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DeWALT DCF620P2K-QW -ruuvinväänninNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 401,90 € | 406,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nauharuuvinväännin DeWalt DCF620P2K; 18 V; 2x5,0 Ah akkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 410,00 € | 410,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Dewalt DCF620P2K Kipsiruuvinväännin 2 x 5,0 Ah:n akku ja laturiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 541 € | 543 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 271,24 €
261,34 €
341,70 €
401,90 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 410,00 €
410,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 543 €
541 €
Dewalt DCF620P2K XR 18V 5,0Ah, nauharuuvinväännin
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
541 €
Keskihinta
391,11 €
Alin hinta
261,34 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.