DeWalt DCH133NT XR 18V SDS+, poravasara (ilman akkua ja laturia)
DeWalt DCH133NT XR 18V SDS+, poravasara (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 145,66 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCH133NT-XJ poravasaraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 145,66 € | 155,56 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCH133NT Poravasara mukana laukku, ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 183,20 € | 185,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCH133NTNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 184,32 € | 184,32 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Poravasara DeWalt DCH133NT; 2,6 J; SDS-plus; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 191,49 € | 191,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
145,66 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 185,19 €
183,20 €
184,32 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 191,49 €
191,49 €
DeWalt DCH133NT XR 18V SDS+, poravasara (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5035048664568, 5035048658215, 4250559980131 |
Valmistaja | DeWalt |
Valmistajan tuotesivu | http://www.dewalt.fi/powertools/productdetails/catno/DCH133NT/ |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Pituus | 383 mm |
Leveys | 84 mm |
Korkeus | 161 mm |
Paino | 2,3 kg |
Nopeus | 1 550 rpm |
Iskuluku | 5 680 min-1 |
Iskuvoima | 2,6 J |
Hintakehitys
Korkein hinta
191,49 €
Keskihinta
176,17 €
Alin hinta
145,66 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.