Makita DHR202Z LXT 18V, akkuporavasara (ilman akkua ja laturia)
Makita DHR202Z LXT 18V, akkuporavasara (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 165,07 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita Langaton iskuporakone 18.0V - DHR202ZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 165,07 € | 165,07 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DHR202Z -PoravasaraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 179,90 € | 184,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DHR202Z 18V SDS-Plus akkuporavasara runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
189,00 € | 193,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Poravasara Makita DHR202Z; 18 V; 1,9 J; SDS-plus (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 193,00 € | 193,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita DHR202Z Poravasara ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 203,30 € | 205,29 € | Katso tuotetta ▸ |
165,07 €
179,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 193,90 €
189,00 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 193,00 €
193,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 205,29 €
203,30 €
Makita DHR202Z LXT 18V, akkuporavasara (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381658119 |
Valmistaja | Makita |
Nopeus | 1 100 rpm |
Iskuluku | 4 000 min-1 |
Mitat | |
Pituus | 358 mm |
Leveys | 84 mm |
Korkeus | 259 mm |
Paino | 4 kg |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/dhr202z.html |
Iskuvoima | 2 J |
Akun jännite | 18 V |
Pikaistukka | On |
Poraistukan koko | 10 mm |
Säädettava kierrosluku | On |
Työvalo | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
203,30 €
Keskihinta
186,05 €
Alin hinta
165,07 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.