Makita DHR243Z LXT 18V, akkuporavasara (ilman akkua ja laturia)
Makita DHR243Z LXT 18V, akkuporavasara (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 284,72 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita Langaton rotaatiovasara - dhr243z harjatonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 284,72 € | 284,72 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Poravasara Makita DHR243Z; 18 V; 2,0 J; SDS-plus (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 304,00 € | 304,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DHR243Z -PoravasaraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 321,90 € | 326,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DHR243Z 18V SDS-Plus akkuporavasara runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
329,00 € | 333,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita DHR243Z Poravasara ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 414,60 € | 416,59 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 284,72 €
284,72 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 304,00 €
304,00 €
321,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 333,80 €
329,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 416,59 €
414,60 €
Makita DHR243Z LXT 18V, akkuporavasara (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381654722 |
Valmistaja | Makita |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Pituus | 353 mm |
Leveys | 85 mm |
Korkeus | 213 mm |
Paino | 3,4 kg |
Nopeus | 950 rpm |
Iskuluku | 4 700 min-1 |
Iskuvoima | 2 J |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/dhr243z.html |
Poraistukan koko | 12 mm |
Säädettava kierrosluku | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
414,60 €
Keskihinta
330,84 €
Alin hinta
284,72 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.