Makita DTD153Z LXT 18V, iskevä ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Makita DTD153Z LXT 18V, iskevä ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 114,36 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DTD153Z Iskevä ruuvinväänninNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 114,36 € | 124,26 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DTD153ZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 138,17 € | 138,17 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iskuruuvinväännin Makita DTD153Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 144,00 € | 144,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DTD153Z -Iskevä ruuvinväänninNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 148,90 € | 153,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita LXT DTD153Z 18V iskevä ruuvinväännin runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
159,00 € | 163,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DTD153Z Iskevä ruuvinväännin ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 186,60 € | 188,59 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 124,26 €
114,36 €
138,17 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 144,00 €
144,00 €
148,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 163,90 €
159,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 188,59 €
186,60 €
Makita DTD153Z LXT 18V, iskevä ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381823883, 0883818238830 |
Valmistaja | Makita |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Pituus | 126 mm |
Leveys | 79 mm |
Korkeus | 238 mm |
Paino | 1,6 kg |
Nopeus | 3 200 rpm |
Maksimi vääntö | 170 Nm |
Säädettava kierrosluku | On |
Työvalo | On |
Iskuluku | 3 600 min-1 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/dtd153z.html |
Pikaistukka | Ei |
Hintakehitys
Korkein hinta
186,60 €
Keskihinta
148,51 €
Alin hinta
114,36 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.