Makita DDF485RFJ LXT 18V 2x3,0Ah, akkupora/-ruuvinväännin
Makita DDF485RFJ LXT 18V 2x3,0Ah, akkupora/-ruuvinväännin osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 205,57 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DDF485RFJ (2x3,0Ah) porakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 205,57 € | 215,47 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DDF485RFJ - drill/driver with 2x3AH batteriesNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 251,26 € | 251,26 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pora/ruuvinväännin Makita DDF485RFJ; 18 V; 2x3,0 Ah akkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 281,00 € | 281,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 215,47 €
205,57 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 251,26 €
251,26 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 281,00 €
281,00 €
Makita DDF485RFJ LXT 18V 2x3,0Ah, akkupora/-ruuvinväännin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4260619322146 |
Hintakehitys
Korkein hinta
281,00 €
Keskihinta
245,94 €
Alin hinta
205,57 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.