Doro Magna 4000, pöytäpuhelin
Doro Magna 4000, pöytäpuhelin osastosta Puhelimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 71,17 euroa. Katso myös muut Doro-senioripuhelimet.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Doro Magna 4000 MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 71,17 € | 78,16 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Doro Magna 4000 LankapuhelinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
84,90 € | 84,90 € | Katso tuotetta ▸ |
71,17 €
84,90 €
Doro Magna 4000, pöytäpuhelin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Doro |
Valmistajan tuotesivu | http://www.doro.fi/Tuotteemme/Kiinteat-puhelimet/Doro-Magna-4000/ |
EAN-koodi | 7322460063788, 7322460063795, 7322460063771 |
Hintakehitys
Korkein hinta
84,90 €
Keskihinta
78,04 €
Alin hinta
71,17 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.