Gardena Smart Sileno Life 1000 (15102-24) 1000m², robottiruohonleikkuri
Gardena Smart Sileno Life 1000 (15102-24) 1000m², robottiruohonleikkuri osastosta Ruohonleikkurit ja puutarhatraktorit nyt edullisimmin kaupasta Clas Ohlson Oy hintaan 1 049 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Robottiruohonleikkuri Gardena Sileno Life 1000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 1 049 € | 1 062 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena SILENO life -robottiruohonleikkuri 1000 m²:lleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 1 173 € | 1 173 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena ROBOT LAWN MOWER SILENO LIFE 1000 M2 BLUETOOTHNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 1 219 € | 1 219 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena SILENO Life 1000 RobottiruohonleikkuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 1 274 € | 1 276 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 062 €
1 049 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 173 €
1 173 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 219 €
1 219 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 276 €
1 274 €
Gardena Smart Sileno Life 1000 (15102-24) 1000m², robottiruohonleikkuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4078500043717, 4078500043700, 4078500043656, 4078500043687 |
Valmistaja | Gardena |
Valmistajan tuotesivu | https://www.gardena.com/dk/produkter/plaenepleje/robotplaeneklipper/sileno-life-1000/967845109/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 274 €
Keskihinta
1 178 €
Alin hinta
1 049 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.