Urakärki Torx T, ruuvauskärjet
Urakärki Torx T, ruuvauskärjet osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 2,65 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Urakärki Extra Hard; T; 1 kpl.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 2,65 € | 10,55 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Urakärki Extra Hard; T; 3 kpl.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 3,90 € | 11,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Urakärki 867/4 Z; T; 1 kpl.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 11,00 € | 18,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Urakärki Extra Hard; T; 10 kpl.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 11,00 € | 18,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Urakärki Max Grip; T; 3 kpl.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 13,00 € | 20,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Urakärki Extra Hard; T; 25 kpl.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 26,00 € | 33,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch T27 Ruuvikärjet 1 kpl 152 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 4,60 € | 5,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch T40 Ruuvikärjet 3 kpl 25mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 8,90 € | 9,89 € | Katso tuotetta ▸ |
2,65 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 11,80 €
3,90 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,90 €
11,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,90 €
11,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 20,90 €
13,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 33,90 €
26,00 €
4,60 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 9,89 €
8,90 €
Urakärki Torx T, ruuvauskärjet
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140302173, 3165140301374, 3165140302203, 3165140302142, 3165140301343, 3165140301923, 3165140340304, 3165140378000, 3165140340298, 3165140377973, 3165140302180, 4014549124659, 4014549123959, 4014549034316, 3165140301381, 4014549124154, 3165140377966, 3165140301602, 4014549034286, 3165140302210, 3165140301640, 3165140302227 |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
26,00 €
Keskihinta
10,13 €
Alin hinta
2,65 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.