Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2, sähköpotkulauta
Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2, sähköpotkulauta osastosta Sähköpotkulaudat nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 429,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Xiaomi Mi Pro 2 e-Scooter 20 km/t (Nordic Edition)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 429,00 € | 429,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi Mi Pro 2 sähköpotkulauta (25 km/h)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 15 päivää | 429,00 € | 429,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sähköskootteri Xiaomi Mi Pro 2 MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 työpäivät | 429,00 € | 438,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi MiJia Electric Scooter PRO2 Black 2022Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 työpäivät | 559 € | 569 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 549 € | 554 € | Katso tuotetta ▸ | ||
XIAOMI MI SCOOTER PRO 2 GLOBAL (25KMH)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 549 € | 554 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 429,00 €
429,00 €
Toimitusaika 15 päivää
Hinta toimituskuluineen 429,00 €
429,00 €
Toimitusaika 3-4 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 438,99 €
429,00 €
Toimitusaika 6-7 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 569 €
559 €
549 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 554 €
549 €
Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2, sähköpotkulauta
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6934177715761, 6934177722882, 6934177714566 |
Valmistaja | Xiaomi |
Hintakehitys
Korkein hinta
559 €
Keskihinta
491 €
Alin hinta
429,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.