Makita DRS780Z LXT 2x18V, akkupyörösaha (ilman akkua ja laturia)
Makita DRS780Z LXT 2x18V, akkupyörösaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 271,68 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DRS780Z pyörösahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 271,68 € | 281,58 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita pyörösaha DRS780ZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 300,42 € | 300,42 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Maki Akku-Handkreissäge DRS780Z 2x18VNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 332,90 € | 337,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DRS780Z 2X18V 185mm pyörösaha runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
389,00 € | 393,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Akkupyörösaha Makita DRS780Z; 2x18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 418,00 € | 418,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DRS780Z Pyörösaha ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 426,10 € | 428,09 € | Katso tuotetta ▸ |
271,68 €
300,42 €
332,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 393,90 €
389,00 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 418,00 €
418,00 €
Toimitusaika 6-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 428,09 €
426,10 €
Makita DRS780Z LXT 2x18V, akkupyörösaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
426,10 €
Keskihinta
356,35 €
Alin hinta
271,68 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.